O mě

Žiji v malé vesničce na Severní Moravě obklopena panenskou přírodou. Jsem v první řadě maminka 5 dětí, lektorkou hypnoporodu Jemného zrození a studentkou Amma Dula Akademie.

Jsem žena, která naprosto změnila svůj životní směr. Z produkční koncertů a lektorky zumby se díky svým vlastním zkušenostem stala žena, která díky absolvování kurzu Jemného zrození a následné přípravě na porody získala maximální důvěru ve své tělo a pochopení, že Matka příroda vše krásně zařídila k naprosté dokonalosti.

Tato má sebedůvěra nás s manželem vedla k rozhodnutí, přivést na svět naše 3 děti doma v Londýně, poslední 2 dokonce neasistovaně. Tyto zážitky navždy ovlivnily naše životy a nejen naše, ale i mých 2 starších dcer. Ty měly možnost být toho součástí a zažít, že porody dokážou být naprosto kouzelné a dokonalé. Tato zkušenost je jistě v budoucnu pozitivně ovlivní i v jejich životech.

Věřím, že všechny ženy máme v sobě přirozenou sílu. Pokud ji dáme důvěru, pak se náš případný strach rozpustí jak kostka ledu. Mateřství vnímám jako požehnání. Jsem vděčná, že můžu jak ženám, tak jejich partnerům předat informace ohledně porodu, aby se mohli sami rozhodnout, jak jeden z nejdůležitějších dní v životě prožijí. Aby sami měli možnost zažít jeho sílu, která je naprosto ohromí a díky tomu pochopí, jak porod může být jednoduchý, pokud dáme průchod svým přirozeným instinktům.

Děkuji za tuto možnost.smile 

 

Profilove-foto-k-medailonku         

Kontakt

Email: Rkabotova@seznam.cz

Mobil: 608 958 182

Instagram: radost_z_porodu

Facebook: Radostzporodu.renata.kabotova